•  

    +90 212 794 3333

  •  

    info@dfgyapi.com

Şirket Genel Bakışı

Uzman yönetici kadrosuna sahip DGF YAPI İNŞAAT. çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak, gelişmiş sosyal yaşam değerlerine uygun, çevreye duyarlı, güvenliğe önem veren ve içerisinde yaşayan müşterilerimizin tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayan yaşam mekânlarını tasarlamaktadır. İnşa ettiğimiz yeni yaşam alanlarının geçici, kimliksiz ve kişiliksiz mesken alanlarına dönüşmesini arzu etmiyoruz. İnsanların, inşa ettiğimiz yeni mekanlarla organik ve duygusal bir aidiyet bağı kurabilmesinin yaşamsal altyapısını kuruyoruz. Bugün DGF YAPI İNŞAAT, geçmişten getirdiği güç ve tecrübe ile, yapıları kadar sağlam temeller üzerinde yükseliyor.

DFG YAPI İNŞAAT

Çalışma Felsefemiz

Amacımız açıktır, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır, rekabetçi fiyatlarla olağanüstü düzeyde hizmetler sunarak ve iş dünyasında olumlu bir etki, şeffaflık ve hesap verebilirlik sağlayarak onlarla her zaman yüksek güvene dayalı ilişkiler kurmaya çalışırız.

Temel Değerlerimiz

Tüm dünyada inşaat sektöründe yaşanan teknik ve mimari gelişmeleri yakından takip ederek sağlam, güvenlikli, kaliteli projeler sunmanın yanı sıra sürekli gelişen ihtiyaç ve beklentileri önceden projelendirmek. insan yaşamını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini arttırmak hedefiyle kalite ve insan odaklı hizmet sunmak.

En iyiyiye ulaşmanın kendini yenelemeyle mümkün olduğunu bilerek, sadece bina değil müşterilerimizle aramızda sağlam bir güven inşaa etmek ve sektörde adımızı her zaman yükseğe yazdırmak.

15

Yıllık Tecrübe

50

Tam zamanlı Maaşlı

1000

Ünite Teslim

Doğru Farklı Güvenilir.

TÜRKİYE'DE İNŞAAT SEKTÖRÜNE GÜÇLÜ BİR İNŞAAT ŞİRKETİ KAZANDIRMAK ÜZERE YOLA ÇIKTIK